Doporučuji

Aktivně používám následující projekty a mám s nimi výborné zkušenosti. Mohu je proto doporučit i Vám.

Rozvojový kurz pro Vaši mysl. Pokud trpíte stresem, depresemi, úzkostmi či panikami a chcete s tím něco udělat, tohle je ten správný nástroj. Během online vedeného kurzu budete mít připravenou krátkou lekci v délce 5-15 minut na každý den a naučíte se tak různé techniky, jak získat kontrolu nad situací, více klidu a radosti ze života.

Pokud při nákupu předplatného použijete následující slevový kód, dostanete 5% slevu: PMX-b69Xza

Finanční online platforma sdílených půjček. Pokud chcete podporovat sdílenou ekonomiku, oslabit dominanci velkých finančních bank a přitom získat výnos nad 11% ročně, je to jasná volba.  Mintos je důležitou součástí mého finančního portfolia, kde své peníze zhodnocuji diverzifikovaně a poměrně dobře likvidně již několik let. Oceňuji, že se během krize choval velmi transparentně.

Tuhle platební kartu a účet byste prostě měli mít. Minimálně při cestě do zahraničí. Revolut umožňuje směnu měn středovým kurzem, takže za svoje koruny dostanete mnohem více dolarů, eur, nebo jakékoliv jiné měny, kterou můžete kdykoliv potřebovat. A to okamžitě. Navíc je zdarma, všechny operace jsou realtime a můžete tam i investovat, pojistit se, nebo posílat peníze na zahraniční účty.  Tohle je budoucnost bankovnictví ve Vaší peněžence.

Pokud si založíte účet a nabijete ho přes následující odkaz, dostanete jako bonus 222 Kč.

Když už jedete do zahraničí, nebo vlastně kamkoliv, hodí se vždy ubytování. Řekl bych, že 90% ubytování na cestách řeším s airbnb.cz. Dá se vybrat parádní ubytování na neobvyklých místech, nebo třeba úplně obyčejné za laciný peníz, zkrátka si vybere každý.

Pokud si založíte účet a rezervujete ubytování, dostanete slevu 750 Kč na svůj první pobyt.

Mnou doporučovaná meditační appka. Ať už si chcete pustit zvuk pralesa, kytary, nebo zkušeného meditačního učitele, určitě tam najdete tu pravou právě pro Vás. Je to příjemné, intuitivní a s obrovským výběrem. Jo a zdarma. Pokud chcete vyzkoušet naše meditace, dejte vyhledat Mindfulness akademie.

Dříve jsem na jízdu po Praze používal Uber, ale i když je to k nevíře, Bolt se mi zdá lepší. S Uberem jsem čekal opakovaně nápadně dlouho a s Boltem auto přijelo mnohem častěji rychleji a velmi často levněji. Díky různým promo akcím Vám to ještě umí udělat příjemnější.

Pokud použijete kód RA2VA dostanete slevu 75 Kč na první jízdy.

Když zrovna nevyužívám svou dodávku, půjčuji ji ostatním lidem – třeba na výlety s rodinou či přáteli. Umožňuje mi to služba HoppyGo, přes kterou si můžete půjčit auto i vy – klidně zrovna to moje. Přidejte se ke mně a podpořte sdílenou ekonomiku vozidel.

Při registraci přes můj odkaz níže získáte slevu 500Kč na svou první výpůjčku. 

Milan Tomeš

Praha, Brno, Pardubice a kdekoliv u vás

602 166 844

Zavolejte mi

dobro.druh@milantomes.cz

Napište mi e-mail